Mobil Cihazlardan Facebook Hesap Silme

Facebook herkesin bildiği gibi dünyada en popüler olan sosyal paylaşım sitesidir. Herkes  zamanını facebook üzerinde geçirmektedir. Bu site artık insanların zamanını almaya ve çalmaya başlamıştır. Bir tek sosyal medya aracı olmaktan çıkmış olup oyun bağımlılarınında yeri olmuştur. Milyonlarca insan artık facebook’ta oyun oynamaktadır. Artık bıkma noktasına gelen insanlar facebook denilen illetten kurtulmaya çalışmaktadır. Ancak facebook bir tek bilgisayarda değil telefonlardada yüklüdür. İnsanlar bilgisayarda facebook’a girmese bile telefondan bağlanabilmektedirler.

Eğerki artık karar verdiyseniz sizlere telefon veya mobil cihazlarınızdan facebook’u nasıl kaldıracağınızı en detaylı şekilde anlatacağız.

Mobil cihazlardan facebook hesabı silme

Malesef ki facebook hesap silme işlemleri telefonunuzdaki uygulama üzerinden yapılamamaktadır. Bunun nedeni ise facebook kullanıcıları kolay kolay kaybetmek istememesidir. Bu nedenle sizlere hesabınızı silmekte zorluk çıkaracaktır. Facebook hesap silme işlemlerinizi telefonunuzun tarayıcısı üzerinden yapabilirsiniz. İlk olarak tarayıcınız üzerinden facebook’a giriniz. Daha sonra size aşağıda vermiş olduğumuz facebook hesap silme linkine tıklayınız

Facebook hesap silme linki

Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra hesap silme işlemleriniz başlayacaktır. Eğerki mobil cihazınızdan sıkıntı yaşadıysanız. Daha önceden yazdığımız bu linkteki yazımıza göz atarak facebook hesabınızı silebilirsiniz.

Sorunuz veya sorununuz olursa yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı anda yardımcı olabiliriz.

Facebook kategorisine gönderildi Etiketler: , , , ,
One comment on “Mobil Cihazlardan Facebook Hesap Silme
  1. facebook silme dedi ki:

    Uygulamaları sildikten sonra buradaki bağlantıya giderek “Hesabımı Sil” butonuna tıklamanız gerekiyor. Aksi takdirde hesap kapatma işleminiz sıfırrlanabilir ve yeniden hesap kapatmak ile uğraşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*