Facebook Sayfa Silme

Bildiğimi gibi facebook’da işletmeler, ünlü kişiler, şirketler ve markalar kendi sayfaların oluşturabiliyor. Sizlere bu konuda facebook’ta daha önceden oluşturduğunuz hayran sayfalarını nasıl sileceğinizi anlatacağız.İlk olarak facebook hayran sayfasının sahibi olduğu hesabınıza giriş yapınız. Silmek istediğiniz sayfanın hesabına giriş yaptıktan sonra sol üst köşede bulunan ayarlar bağlantısına tıklayın. Eğer tam olarak neyden bahsettiğimizi anlamadıysanız, sizler için aşağıda ayarlar llinkinin bulunduğu yerin resmini çektik ve koyduk. Bilmeyenler resimden faydalanabilir.

Facebook Sayfa Silme

Bağlantıya tıkladıktan sonra açılan sayfanın en alt kısmına gelin. Sayfanın alt kısmında bulunan  “Sayfayı Kaldır” satırının sonundaki “Düzenle ” bağlantısına tıklayın. Bu kısma tıkladıktan sonra sayfanızın silinmesi için son bir adım kalacak ve bu bağlantıyı facebook size verecektir. Örnek verecek olursak “Benim Hayran Sayfam’ı Sil”

Facebook Hayran Sayfası Silme

Bu bağlantıyada tıkladıktan sonra artık sayfanız kimse tarafından görülemeyecek, ve arama sonuçlarında kesinlikle çıkmayacaktır. Sil düşmesine bastıktan sonra eğer vazgeçerseniz. 14 günlük süre zarfında sayfanızı geri yükleyebilirsiniz ve eski haline getirebilirsiniz. 14 günün sonunda sayfanız kalıcı olarak silinecektir.

Facebook kategorisine gönderildi Etiketler: , , ,
3 comments on “Facebook Sayfa Silme
  1. Gökhan dedi ki:

    Facebook kullananlar ve bu tür şeylerle uğraşanlar için işe yarar hocam ellerine sağlık.

  2. Lale dedi ki:

    Facebook üzerinden hesap silme, kapatma ve dondurma ayarları her geçen gün değişiyor. Artık özellikle mi yapıyorlar yoksa kendilerince sürekli yenilenme politikalarından biri mi bilemiyorum.

  3. Çamur mustafa dedi ki:

    Facebook sayfamı komple kapatmak istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*